Bereket Hasar Destek Merkezi - Bereket Sigorta ve Emeklilik

Duyurular16.10.2019 08:27:39

Bereket Sigorta, hasar yönetimi alanında müşteri memnuniyetini optimum seviyeye çıkarmak ve her zaman müşterisinin yanında olduğunu hissettirmek için Hasar Destek Merkezleri’ni devreye almıştır. Bereket Sigorta Hasar Destek Merkezlerinden hizmet alan sigortalılar; onarım süresince temin edilen ikame araç hizmeti, hasarsızlık indirimi koruma, vale hizmetinin yanı sıra kaliteli ve hızlı onarım gibi ayrıcalıklardan faydalanabiliyor. Bu hizmetlerin yanı sıra mekanik ve periyodik bakımlarda sigortalılara avantajlı fiyatlar sunuluyor.

 

Bereket Sigorta ile araçlarını kasko sigortası kapsamında risklere karşı güvence altına alan araç sahipleri, bu hizmet kapsamında araçlarında oluşan hasarlar giderilirken kendilerine sunulan ayrıcalıkların konforunu deneyimlemiş oluyorlar. Türkiye genelinde ilk etapta 36 il ve 47 servis noktasında sigortalıların hizmetine sunulan Bereket Hasar Destek Merkezleri’nin sayısı her geçen gün artıyor. Projenin 81 ile yayılmasıyla birlikte Hasar Destek Merkezi avantajlarından tüm Bereket Sigorta müşterilerinin yararlanması hedefleniyor. 

 

En çok Okunan Haberler

DUYURU

2020 Yılına Ait Olağan Genel Kurul Toplantısı Hakkında

Yönetim Kurulu’nun 04.05.2021 tarihli, 301 ve 1212 sayılı kararı ile, Şirketimizin 15.06.2021 tarihinde yapılacak olan 2020 Yılına ait Olağan Genel Kurul Toplantısı

Devamını Oku