KURUMSAL SAYFA

Bereket Emeklilik

Bereket'in dinamik, yenilikçi ve modern yapısıyla dikkat çeken
Hakkımızda Kısmına göz atın.

Bereket Emeklilik Hakkında

Bereket Emeklilik ve Hayat A.Ş. 1 Temmuz 2011 tarihinde kurulmuştur. 2012 yılının Mayıs ayında faiz gelirine duyarlı müşterilerine hizmet verebilmek adına Türkiye’nin ilk faizsiz emeklilik şirketi olarak yola çıkan Bereket Emeklilik, 26 Kasım 2016 tarihinde açık ihale olarak imzalanan satış ve hisse devir sözleşmesi ile TMSF'den devralınmış ve 154 yıllık köklü bir geçmişe dayanan, 17 bölge birliği, 1619 kooperatifi yaklaşık 1 milyon çiftçi ortağı olan Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri’ne devredilmiştir.

Bireysel Emeklilik, Hayat ve Ferdi Kaza branşlarında faaliyet gösteren Bereket Emeklilik bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir.

Yurt geneline dağılmış 10 bölge müdürlüğü ve 750' ye yakın acentesi ile birlikte kuruluşundan bu yana yetkin insan kaynağı, teknolojinin getirdiği en son imkanlar ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile faaliyetlerine devam etmeyi amaçlayan Bereket Emeklilik, sermayedarı Tarım Kredi Koperatifleri’nden alacağı güç ile Türkiye Tarım Kredi Koperatiflerinin ortakları olan çiftçilerimizi de içine alan daha geniş bir müşteri kitlesine en iyi kalitede hizmet vermeye başlayarak sektörde ayrı bir yere konumlamıştır.

Bereket Emeklilik yurt genelinde yaygın olan 1619 Tarım Kredi Kooperatifi ve acentelerimizin yanı sıra; Türkiye Finans Katılım Bankası ve Çağrı Merkezi ile müşteri odaklı çalışmaya devam etmektedir.

DUYURU

Yeni Pay Alma Haklarını Kullanmalarına İlişkin Duyuru

Sayın Pay Sahiplerimiz, Sermaye artışına istinaden Sermaye Piyasası Kurulu tarafından onaylanan İhraç Belgesi ve Ortakların Yeni Pay Alma Haklarını Kullanmalarına İlişkin Duyuru M

Devamını Oku