İLETİŞİM

Fikirleriniz bizim için önemli,
lütfen bizimle irtibat kurun.

Geniş hizmet ağı ve Müşteri Hizmetleri ile Bereket ailesi olarak ihtiyaç duyduğunuzda ve zor zamanlarınızda yanınızdayız.

Bereket Bölge Müdürlükleri

İSTANBUL ANADOLU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
A Saray Mahallesi Dr.Adnan Büyükdeniz Caddesi No:8 Kat:1-2 Ümraniye/İstanbul
T 0 216 633 71 00
F0 216 633 71 00
Mistanbulanadolu@bereket.com.tr

İSTANBUL AVRUPA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
A Saray Mahallesi Dr.Adnan Büyükdeniz Caddesi No:8 Kat:1-2 Ümraniye/İstanbul
T 0 216 633 71 00
F0 216 633 71 00
M istanbulavrupa@bereket.com.tr

ANKARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
A Ehlibeyt Mah. Tekstilciler Cad. Sümer İş Merkezi Kat:3 Balgat/Çankaya/Ankara
T0 312 230 77 50
F0 312 230 34 21
Mankarabolge@bereket.com.tr

İZMİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
A Adalet Mahallesi Manas Bulvarı Folkart Towers A Blok No:47 Büro : 2209 Bayraklı İzmir
T 0 232 483 02 62
F0 232 483 12 51
Mizmirbolge@bereket.com.tr

ADANA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
A Çınarlı Mahallesi Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:45 Kat:7 /12 Seyhan Adana
T 0 322 459 74 87
F0 322 459 74 92
Madanabolge@bereket.com.tr

ANTALYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
A Güvenlik Mah. Vatan Bulvarı 282.Sok. ATA İş Merkezi No:2/9 Antalya
T 0 242 334 16 16
F0 242 334 74 81
Mantalyabolge@bereket.com.tr

ŞANLIURFA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
A Ulubağ Mah. Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı Tarım Kredi Koop. Sit. No:350/1 Şanlıurfa
T0414 341 01 40
F0414 341 01 40
M sanliurfabolge@bereket.com.tr

BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
ALefkoşa Cad. Konak Mah. Origami İş Merkezi No:42. Ofis:23 Nilüfer/Bursa
T0 224 225 05 30
F0 224 225 05 32
Mbursabolge@bereket.com.tr

DİYARBAKIR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
APeyas mahallesi Urfa Bulvarı Türkiye Tarım Kooperatifleri Apt. No:92/1 Kayapınar/DİYARBAKIR
T0 412 252 33 21
F0 412 252 33 23
Mdiyarbakirbolge@bereket.com.tr

TRABZON BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ
AKarşıyaka Mahallesi Yavuz Selim Bulvarı No:469 Kat:3 D:7 61040 Ortahisar – Trabzon
T0 462 321 62 12
F0 462 321 03 72
Mtrabzontemsilcilik@bereket.com.tr

Sizi Dinliyoruz

DUYURU

Mobil Uygulama Kampanyası

Bereket Mobil uygulamamızı indirerek poliçelerinizi görüntüleyebilir, işlemlerinizi hızlıca yapabilir ve giriş yaparak indirimli araç içi ozon sterilizasyon hizmetinden faydalanabi

Devamını Oku