Araç Yıkama ve Bakım Hizmetleri

Değerli Müşterimiz;

1 Kasım 2022 itibariyle Araç Yıkama ve Bakım hizmetleri Bereket Mobil uygulaması üzerinden sunulacaktır.

Kesintisiz hizmet alımına devam edilebilmesi için Bereket Mobil uygulamasının indirilmesi gerekmektedir.

Mevcut uygulama ve anlaşmalı kurumların 1 Kasım 2022 tarihinden itibaren kullanılmayacağını önemle hatırlatırız.Hizmet Kullanım Detayları


Hizmetten faydalanılabilmesi için Bereket Mobil Uygulamasının indirilmesi ve uygulama üzerinden alınmak istenen hizmet için talebin iletilmesi gerekmektedir.

Ücretsiz araç yıkama ve bakım hizmetleri hafta içi kullanımlarda geçerlidir. Hizmetin kullanılması için randevu talebinin iletilmesi akabinde çağrı merkezi tarafından istasyon uygunluğu sorgulanacak ve çağrı merkezi tarafından hizmet alım onayı için dönüş sağlanacaktır.

Taleplere, talep iletildikten en geç 24 saat içerisinde ve hafta içi mesai saatleri içerisinde dönüş yapılmaktadır. Hafta içi hizmet kullanımı için hafta sonu iletilen taleplere ilk iş günü dönüş sağlanacaktır.

Uygulama üzerinden talep iletilmeden ve/veya onay alınmadan hizmet alınması durumunda oluşacak memnuniyetsizliklerden Bereket Sigorta sorumlu tutulamaz.

Hizmet poliçe başlangıç tarihinden 5 iş günü sonra kullanılmaya başlanır.

Hizmet kapsamında sigortalılar, yalnızca poliçe sahibinin adına kayıtlı poliçede yazılı plakalı hususi binek-SUV tipi otomobilleri için poliçe süreleri boyunca 4 ay ara ile yılda 3 kez iç dış araç yıkama ve yılda 1 kez periyodik bakım işçiliği ile 26 noktada araç check-up hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilirler.

Hizmetler 5 koltuğa kadar olan binek ve SUV tipi araçlar için geçerlidir.

Tüzel kişiler adına kayıtlı araçlar ile ticari sınıf olarak geçen veya herhangi bir şirket üzerine kayıtlı olan araçlar hizmet kapsamına dahil değildir.

Bereket Sigorta anlaşmalı kurumlarının poliçe-ruhsat kontrolü yapma hakkı saklıdır.

Ücretsiz hizmet hakları kullanılmadığında bir sonraki ay veya yıla devretmez.

Anlaşmalı servislerde sunulan hizmetler servislere göre değişkenlik gösterecek şekilde indirimli olarak sunulur.

Hizmetler yalnızca Bereket Sigorta tedarikçisi anlaşmalı kurumlarında geçerlidir. Farklı kurumdan alınan veya belirtilen süreçler uygulanmadan alınan hizmetlerde oluşacak hizmet bedelleri Bereket Sigorta’ya rücu edilemez.

Bereket Sigorta hizmet içeriğini ve kullanım koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

DUYURU

Bereket Sigorta & Bereket Emeklilik ve Hayat A.Ş Genel Kurul İlanı

Devamını Oku